Kamenné obklady

Nákupní rádce

Pokud si nevíte rady jak vybrat kamenný obklad kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte Jednoho z Našich obchodních partnerů po celé ČR. Na prodejně Vám bude k nahlédnutí aktuální vzorek kamene a rádi poradí. V případě potřeby zapůjčí vzorek.

16.5.2018 Jak využít kamenné obklady na zahradě?
Kámen je přirozeným prvkem přírody. Najdeme jej v lese, na horské cestě nebo u řeky, tudíž by neměl chybět ani na zahradě. Pro použití kamene mluví i jeho vlastnosti - odolnost, pevnost a nenáročnost na údržbu.
více
25.4.2018 Kamenné obklady do koupelny? Ano, nebojte se experimentovat
Kamenné obklady do koupelny jsou v poslední době velkým trendem, jejich obliba roste a není se čemu divit. Ve srovnání s klasickým tenkostěnným obkladem vypadá kamenný obklad opravdu luxusně a je skvělou dekorací. Obkladačky mnohdy působí naopak chladně či kýčovitě. Bytoví architekti dnes využívají kamenné obklady u většiny koupelen, protože moc dobře vědí, že jsou naprosto ideálním řešením.
více
3.4.2018 Jak poznat kvalitní přírodní kámen?
Druhů kamenů je v přírodě mnoho, ovšem ne každý má ty správné vlastnosti, aby se dal využít ve stavebnictví, například jako kamenné obklady a podobně. Do velké míry pak záleží také na kvalitě takového kamene, protože přestože se jedná o stejný druh kamenů, mohou se výrazně lišit svou kvalitou, na kterou měly vliv podmínky při jejich utváření, ale také povětrnostní podmínky, kterým byly během své existence vystavovány.
více
5.3.2018 Druhy kamenné dlažby – vlastnosti a možnosti využití
Kamenná horečka se nadále šíří Českem a spolu s oblibou kamenných dlažeb a obkladů rostou dotazy ohledně vlastností a výhod jednotlivých typů přírodního kamene. Představíme vám proto 6 oblíbených druhů kamene, jejich kvality a možnosti aplikace, aby byl váš nákup na wallstone.cz ještě spokojenější!
více
5.2.2018 Kde všude lze využít kamenné obklady?
Přírodní kámen už dávno není pouze doménou venkovních fasád a plotů. Žulou, břidlicí či kvarcitem se dnes obkládají kuchyně, krby, kanceláře a další interiérové prvky. Na kamenné obklady tak narazíte dokonce v koupelně nebo v areálu bazénu.
více
12.1.2018 Jak nalepit kamenný obklad Wallstone na podklad? Video návod
Nalepení kamenných obkladů přímo na podklad zvládne každý zručný člověk. V našem krátkém video návodu se můžete podívat na přesný postup a jaké stavební materiály a nářadí budete potřebovat.
více
9.1.2018 Jak nalepit kamenný obklad Wallstone na zateplení (KZS)? Video návod
Nevíte jak nalepit kamenný obklad na zateplení? S našim podrobným video návodem to zvládnete jako po másle. Ve videu se dozvíte jaké použít stavební materiály a náčiní pro správné lepení kamenných obkladů na fasádu.
více
3.1.2018 Jak správně pečovat o kamenné obklady a dlažby
Žulové, břidlicové či kvarcitové obklady a dlažby zdobí čím dál více domácností, teras a zahrad v Česku. A přestože se jedná o přírodní, a tudíž velmi odolný materiál, i u něj hrozí opotřebení a poškození. Děje se tak hlavně vlivem teplotních extrémů, sněhu, větru a deště, v interiérech jsou častými viníky kuchyňské výpary nebo vylité tekutiny.
více
10.11.2017 Přírodní kámen versus imitace
Váháte, zda pro obklad obýváku či venkovní fasády zvolit přírodní, anebo umělý kámen? Nejste sami – stejné dilema řeší řada zákazníků našeho e-shopu wallstone.cz. Proto jsme se rozhodli shrnout hlavní rozdíly mezi oběma řešeními, s jejich klady a zápory, do tohoto článku.
více
4.9.2017 Zkrášlete svou fasádu či terasu s pomocí přírodního kamene
Pojďme si představit několik zajímavých tipů, jak zakomponovat přírodní kámen do exteriéru rodinného domu, bytového domu nebo zahrady.
více
29.8.2017 Proměňte interiér domova s pomocí přírodního kamene
„Kamenná horečka“ zasáhla nejdříve venkovní fasády a ploty, aby záhy vtrhla do interiérů rodinných domů a bytů.
více
18.7.2017 Ozvláštněte svůj dům či byt přírodním kamenem!
Hledáte způsob, jak učinit svůj domov jedinečný? Už vás omrzelo dokolečka sledovat technologické a designérské novinky?
více
frame-scrollup